loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پاتوق کتاب

کتاب تار و پود عاشقی - (چگونگی تعامل همسران با یکدیگر، خانواده ها، خویشاوندان و دوستان) نشر حدیث راه عشق

5 / -
like like
like like

 

کتاب «تار و پود عاشقی»، تالیف دکتر امیرحسین بانکی پور، مجموعه ای کاربردی و برخوردار از نگاه نو و مساله محور به روابط زوجین پس از ازدواج می باشد.

در جامعه ایرانی، ازدواج کردن به معنی جدا شدن کامل فرد از خانواده قبلی خود نیست، بلکه به منزله کسب استقلال و شکل دادن به شبکه جدیدی از وظایف، تکالیف و ملاحظات بین فردی است، از این رو فرد تازه متاهل، باید در روابط خود با خانواده پدری، خانواده همسر و شبکه دوستان قدیمی، تجدید نظر نموده و آنها را مطابق با شیوه جدید زندگی خود، تنظیم نماید که تحقق این امر، به کسب آگاهی و برخورداری از دانش و مهارت کافی نیاز دارد.

در میان کتاب هایی که درباره ازدواج چاپ شده، بازتعریف ارتباطات بین زوجین کمتر مورد توجه و بررسی قرار گرفته است، مثلا «صمیمت و احترام»، دو عنصر مهم و اساسی در برقراری ارتباط با خانواده همسر است که اگر به شکل درست استفاده شود، رضایت خاطر همسر و قوام بیشتر زندگی مشترک را به همراه دارد؛ از این رو کتاب حاضر، به این مقوله به شکلی عمیق و گسترده پرداخته است.

یکی از نظام‌ واره‌ های معروف ارتباط میان زن و شوهر، مثلث اشتینگر است که در کتاب تار و پود عاشقی، مطابق با فرهنگ بومی و قرآنی، مورد بازتعریف قرار گرفته است.

هم چنین بروز اختلاف و مشکل در روابط میان زوجین، امری محتمل است که برای برون رفت از آن، به مهارت های حل مساله نیاز داریم.
از این رو کتاب تار و پود عاشقی از یک سو به ارائه مهارت هایی برای پیشگیری از بروز اختلاف و غنی سازی روابط میان زوجین پرداخته و از سوی دیگر، راهکارهایی مهم و کاربردی را برای حل اختلافات پیش آمده و رسیدن به آرامش و صمیمیت ارائه نموده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "تار و پود عاشقی - (چگونگی تعامل همسران با یکدیگر، خانواده ها، خویشاوندان و دوستان)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک