loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پاتوق کتاب

کتاب این من های بازیگوش - (داستان فارسی) نشر کتاب نیستان

5 / -
like like
like like

 

کتاب این من‌های بازیگوش، داستانی از سیدعلی شجاعی با تصویرگری یگانه یعقوب‌نژاد است. داستان کتاب این من‌های بازیگوش درباره‌ی درختی است که طوفان آن را از جا درآورده است و درست وسط مهم‌ترین خیابان شهر انداخته است.

یکی از بهترین راه‌های کمک به کودکان برای آموزش مهارت حل مساله، کمک گرفتن از داستان‌ها و سیر وقایع خاص آن است. سیدعلی شجاعی در کتاب این من‌های بازیگوش مساله‌ای را مطرح می‌کند و با جلوتر رفتن سیر رفتن به کودکان کمک می‌کند تا راه‌های منطقی برای حل کردن مساله را انتخاب و امتحان کنند.

کتاب این من‌های بازیگوش درباره‌ی یک درخت است. درختی خیلی بزرگ. طوفان قوی آن را از جا درآورده و آن را وسط بزرگ‌ترین و مهم‌ترین خیابان شهر انداخته است. حالا همه از خواب بیدار شده‌اند و نمی‌دانند با درخت به آن بزرگی وسط خیابان چه‌کار کنند. ماشین‌ها پشت سر هم بوق می‌زنند، بلکه بوق ماشین بتواند درخت را جابه‌جا کند اما بوق که نمی‌تواند درخت را بلند کند و جای دیگری ببرد. کم‌کم مردم از ماشین‌هایشان پیاده می‌شوند و فکر می‌کنند که با درخت چه‌کار کنند...

کودکان و نوجوانان از خواندن کتاب این من‌های بازیگوش لذت می‌برند. مربیان و والدین نیز می‌توانند از محتوای کتاب این من‌های بازیگوش استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "این من های بازیگوش - (داستان فارسی)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک