loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پاتوق کتاب

سنگ محک - (شاخصه های نامزد اصلح؛ چهل و هفت شاخصه در سه حوزه فردی و اخلاقی، تخصصی و مدیریتی، انقلابی)

5 / -
like like
like like

کتاب سنگ محک، در سه فصل «شاخصه‌ های نامزد اصلح در عرصه فردی و اخلاقی»، «شاخصه‌ های نامزد اصلح در عرصه تخصصی و مدیریتی» و «شاخصه‌ های نامزد اصلح در عرصه انقلابی» تدوین شده است.

کتاب سنگ محک، 47 ویژگی نامزدهای اصلح را با بهره‌ گیری از آیات، روایات و کلام امامین انقلاب و همچنین با استفاده از داستان‌ های تاریخی و سیاسی برای مخاطبان بیان می‌ کند تا بتواند معیاری برای انتخاب فرد اصلح توسط آحاد مردم باشد.

نویسنده در مقدمه این کتاب، هدف از نگارش کتاب را اینگونه بیان کرده است: «بـرای انتخاب اصلح، شناخت ملاک‌ ها اولویت اساسی است و بدون این شناخت، انتخاب اصلح محقق نخواهد شد، لذا نیاز است شناخت کامل و جامعی از ملاک‌ ها و شاخصه‌ های کاندیدای اصلح به مردم عزیز ارائه شود تا انتخاب اصلح صورت بگیرد.

بـا همین هــدف در این کتاب - که برگـرفته از منابر مولف در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد است- تلاش شده این شاخصه‌ ها با استفاده از آیات و روایات و نیز کلام امامین انقلاب بیان شود».

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "سنگ محک - (شاخصه های نامزد اصلح؛ چهل و هفت شاخصه در سه حوزه فردی و اخلاقی، تخصصی و مدیریتی، انقلابی)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک