loader-img
loader-img-2
بالای صفحه - رایگان و سریع
خرید کتاب با ارسال رایگان

بازی های شناختی پیش نیاز ورود به مدرسه 02 - (قابل استفاده برای کودکان پیش از دبستان و دبستانی به ویژه دانش آموزان با اختلالات یادگیری)

5 / -
like like
like like

محصولات مرتبط

مجموعه 4 جلدی کتاب کار بازی های شناختی پیش نیاز ورود به مدرسه، برای افزایش دقت و توجه شامل تمرینات شناختی مداد و کاغذی است. این تمرینات مهارت هایی مانند خواندن، نوشتن،درک و حل مسائل ریاضی را تقویت می کند.

کتاب بازی های شناختی پیش نیاز ورود به مدرسه، نوشته نجمه دهقان و سالار فرامرزی، جلد دوم از یک مجموعه 4 جلدی کتاب کار برای افزایش دقت و توجه شامل تمرینات شناختی مداد و کاغذی است. این تمرینات مهارت‌هایی مانند خواندن، نوشتن، درک و حل مسائل ریاضی را تقویت می‌کند.

امروزه اختلالات یادگیری بزرگ‌ترین مقوله آموزش است. انجمن روان‌پزشکی آمریکا منشا اختلالات یادگیری را به لایه‌های زیرین شناختی و عصب‌ روان‌‌شناختی نسبت داده، هرچند ریشه اختلالات یادگیری به لایه‌های عصب‌شناسی برمی‌گردد؛ اما نکته مهم این است که مداخلات روان‌شناختی زودهنگام نه‌تنها باعث بهبود این مشکلات می‌شود بلکه باعث توانمند شدن مغز در پرورش مهارت‌های مرتبط نیز می‌شود.

مداخله زودهنگام همان خدمات خاصی است که در سال‌های قبل از ورود به مدرسه یا سال‌های اولیه آموزش رسمی در مدارس به کودکانی که به نظر می‌رسد در مقایسه با کودکان دیگر توانمندی کمتری در یادگیری دارند ارائه می‌شود.

بسیاری از دانشمندان معتقدند مغز این قابلیت را دارد که از طریق تحریکات حاصل از مداخله‌های روان‌شناختی تغییر کند و بازی علاوه بر جنبه سرگرمی و ایجاد عاطفه مثبت این پتانسیل را دارد که بر توانایی‌های شناختی تاثیر مثبت بگذارد.

این مجموعه سعی دارد با بازی‌های سرگرمی و کاربردی به مربیان و والدین کمک کند به کودکانی که درگیر اختلال شناختی هستند یاری برسانند تا کم‌کم بازدهی بهتر و بیشتری داشته باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "بازی های شناختی پیش نیاز ورود به مدرسه 02 - (قابل استفاده برای کودکان پیش از دبستان و دبستانی به ویژه دانش آموزان با اختلالات یادگیری)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک