loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 300 هزار تومان
پاتوق کتاب

شصت پرسش اعتقادی - (جواب هایی کودکانه به سوال های اعتقادی)

5 / -
like like
like like

کتاب شصت پرسش اعتقادی (جواب‌هایی کودکانه به سوال‌های اعتقادی) نوشتهٔ سیدرضا طباطبایی به پرسش‌های توحیدی کودکان پاسخ می‌دهد.

 پاسخ‌هایی که در کتاب شصت پرسش اعتقادی (جواب‌های کودکانه به سؤال‌های اعتقادی) ذکر شده است در 3 سطح مختلف و باتوجه‌به سطح ذهنی کودکان تقسیم‌بندی شده‌اند تا مربیان با شناختی که از کودک دارند، پاسخ مناسب را در نظر بگیرند. ممکن است کودک 5ساله‌ای که ذهنی قوی و پویا دارد و چه‌بسا فرزندی 10ساله که فقط پاسخ سطح اول را می‌فهمد.

باتوجه‌به اینکه ابزار شناخت در کودکِ سطح اول، با محسوسات گره‌خورده، کودک به یاری حواس و رفتارهای حرکتی به اکتشاف محیط می‌پردازد. سعی شده پاسخ‌ها در این سطح، تاحدامکان ملموس و عینی باشند؛ یعنی همراه با نمونۀ عینی‌ای که باعث تقریب ذهن کودک شود.

در سطح دوم، مطالب تا حدودی ذهن‌های پویاتر و نیمه استدلالی را در نظر گرفته است و از معلومات رایج استفاده می‌شود.

در سطح سوم و بالاتر، پاسخ‌ها علمی‌ترند و استدلال محور؛ ضمن اینکه در کنار استدلال‌ها در برخی موارد، بیانات بزرگان نیز ذکر می‌شود.

کودکان، مانند نوار خامی هستند که از هرگونه اطلاعات، رفتار، فرهنگ و برخورد، الگوبرداری و آن را سرمایۀ حیات می‌کنند پس خانواده‌هایی که دغدغه تربیت توحیدی کودکشان را دارند می‌توانند با بهره‌بردن از این کتاب فرزندشان را به سمت سعادت هدایت کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "شصت پرسش اعتقادی - (جواب هایی کودکانه به سوال های اعتقادی)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک