loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پاتوق کتاب

کتاب نی نی زمین مال خداست - خدای خوب نی نی 04 (مناسب خواندن برای کودکان زیر 5 سال) نشر جمال

5 / -
like like
like like

 

 مجموعه خدای خوب نی نی، شامل 6 جلد است که محتوای این جلد به شرح زیر است:

در جلد چهارم «نی نی زمین مال خداست» شاعر، نوزاد را با محل زندگی جدیدش آشنا می کند. نوزاد پس از تولد پا به جهانی می گذارد که نامش زمین است. زمینی که خداوند بسیار زیبا آفریده است. کوه دارد، دریا دارد، اسمان زیبا دارد، دشت و صحرا و جنگل دارد. زمینی که یکی از شاهکارهای آفرینش خداوند است.

کودکان در دوران نوزادی خود،بیش از هر دوره ای به فطرت خدادادی خویش نزدیک ترند.در این اثر،خانم زهرا موسوی سعی کرده فطرت کودکان را به شعر در آورده و زمزمه ای برای مادران و نوزادان آماده گرداند.شاعر تلاش کرده در هر شعر،با الهام از آیه ای از قرآن،جهان را از دریچه نگاه لطیف نوزادان به تصویر بکشد.مجموعه ی«خدای خوب نی نی »قصد دارد تا جهان بینی توحیدی را،از راه لطیف ترین و دوست داشتنی ترین آواها،یعنی صدای مادر و پدر به جان نوزاد بچشاند.

جهان بینی یا نگاه عمیق به جهان هستی، از نوزادی در فرزندان شکل می گیرد. همان نگاه که باید به این پرسش پاسخ دهد که «آیا این جهان خدا و سرنوشت دارد؟» دو نگاه بسیار متفاوت وجود دارد: یک باور می گوید جهان، آفریده خدای مهربان است و دارای هدف و سرنوشت و زندگی شیرین جاودانه؛ و نگاه دیگر بر این گمان که جهان زاییده یک انفجار بزرگ است و بدون هدف و بدون هرگونه سرنوشت و اساسا هدف را باید از سر نوشت.
 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "نی نی زمین مال خداست - خدای خوب نی نی 04 (مناسب خواندن برای کودکان زیر 5 سال)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک