loader-img
loader-img-2
بالای صفحه - صعود چهل ساله 2
خرید کتاب با ارسال رایگان

زیبایی چشمان تو، به خاطر رنگ سیاهش نیست - بهانه بودن 05

5 / -
like like
like like

 

مجموعه «تا ساحل آرامش» که در چهار کتاب منتشر شده است، تلاش می کند شما را با قواعد زندگی مشترک آشنا کند. این مجموعه راه رسیدن به آرامش در زندگی مشترک را با چراغی که از آیات نورانی قرآن و جملات درخشان اهل بیت روشن کرده نشان می دهد.

تاکنون «تا ساحل آرامش» به تنهایی چاپ و منتشر می شد؛ امّا از این پس هر کدام از مجلّدات این مجموعه، ضمیمه ای دارد که حاوی نثرهای ادبی است «بهانه بودن» نام مجموعه ای است که چهار کتاب از آن، ضمیمه ادبی مجموعه «تا ساحل آرامش» است.

ضمیمه های ادبی «تا ساحل آرامش» حامل پیام مهمی هستند: مهدویت را تنها در میان دعای ندبه ها و دعای عهد ها نمی شود زنده نگه داشت. امام زمانی که در متن زندگی ما نباشد، امام زمان نیست. با امام زمان (عج) باید زندگی کرد. زندگی را باید بر مدار میل او مدیریت کرد.

به نظر می رسد مطالعه هر یک از این کتاب ها را اگر پس از مطالعه همان جلدِ «تا ساحل آرامش» انجام دهید، مفیدتر باشد. البتّه این کتاب ها طوری نگاشته شده که برای افرادی که انگیزه کافی برای مطالعه کتاب های تربیتی ندارند، قابل استفاده باشد.

کتاب زیبایی چشمان تو، به خاطر رنگ سیاهش نیست - بهانه بودن 05،  ضمیمه جلد سوم تا ساحل آرامش، حاوی عناوین زیر می باشد:
«چقدر خوبی که می گذاری که سفرۀ دلم را پیشت باز کنم!»، «تو فقط پاک نیستی، مایۀ طهارتی آقا»، «من با عمری به تاراج رفته، آمده ام پیش تو» و ... .

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "زیبایی چشمان تو، به خاطر رنگ سیاهش نیست - بهانه بودن 05" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک