loader-img
loader-img-2
بالای صفحه - صعود چهل ساله 2
خرید کتاب با ارسال رایگان

خوش به حال بچه هایی که اسیر تو می شوند! - بهانه بودن 09

5 / -
like like
like like

 

مجموعه «من دیگر ما» با موضوع تربیت فرزند در دنیای امروز، خودش را موظّف می داند راه تربیت فرزند را پیش روی شماوالدین بگشاید و بیراهه های این مسیررا نشان دهد.

تاکنون «من دیگر ما» به تنهایی چاپ و منتشر می شد؛ امّا به تازگی دوستی یافته و او را به همراه خود به خانه هایتان آورده است.

«بهانۀ بودن» عنوان مجموعه ای از متن های ادبی است که موضوع مشترک آن، امام زمان (عج) است. «بهانۀ بودن» خودش را موظّف می داند که ذهن و دل مخاطبش را مملوّ از نام و یاد امامی کند که زنده و حاضر است. او دوست جدید «من دیگر ما» است.

به نظر می رسد مطالعه هر یک از این کتاب ها را اگر پس از مطالعه همان جلدِ «من دیگر ما» انجام دهید، مفیدتر باشد. البتّه این کتاب ها طوری نگاشته شده که برای افرادی که انگیزه کافی برای مطالعه کتاب های تربیتی ندارند، قابل استفاده باشد.

اثر حاضر، ضمیمه ادبی جلد سوم من دیگر ما می باشد که برخی از عناوین آن: «باید تو را تماشا کنیم تا تربیت را بفهمیم»، «ما سارقیم، سارقان کودکی؛ تو نگهبانی، نگهبان کودکی»، «غصب و سرقت به نام تربیت»، «برای همه چیز، وقت داریم، جز بچه هایمان» ، «خسته ایم از این همه نظم شیطانی!» و ... می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "خوش به حال بچه هایی که اسیر تو می شوند! - بهانه بودن 09" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک