loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 300 هزار تومان
پاتوق کتاب

توت فرنگی های روی دیوار - (مجموعه داستان های کوتاه)

5 / -
like like
like like

 

کتاب توت فرنگی های روی دیوار، مجموعه ای از 12 داستان کوتاه به قلم محمد سرشار است که مهم ترین حوادث و فراز و فرودهای جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب را روایت می کند.
حوادثی از دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، دوران اصلاحات، مبارزه با مفاسد اقتصادی، پرونده هسته ای و ... .
محمد سرشار در این کتاب تلاش کرده بسیاری از نظریه ها، گفتمان ها و مسائل رایج در فضای سیاسی جمهوری اسلامی ایران را با زبان داستان برای مخاطب تبیین کرده و تصویری داستانی از چهل سال تاریخ معاصر ایران ارائه دهد.

شاید بتوان وجه تمایز این مجموعه را از دیگر مجموعه هایی که درباره انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران نگاشته شده اند، در این دانست که نویسنده ی این داستان ها، آقای محمد سرشار، خود، فرزند این انقلاب است و در روزهایی چشم به جهان گشوده که صدای بمباران های دشمن بعثی، گوش خانه های این دیار را پر کرده بود. به همین دلیل، می توان این مجموعه را نگاه «نسل سوم انقلاب» به آن دانست. نگاه نسلی که تازه به راه افتاده است تا سکان این حرکت را در دست بگیرد.
عناوین 12 داستان کوتاه این مجموعه عبارتند از:
همین شنبه اتفاق می افتد / آخرین چهارشنبه زرد و سرخ / توت فرنگی های روی دیوار / حلزون های خانه به دوش / سال ها می گذرد حادثه ها می آید / مردی که خواب هایش را در جیبش گذاشته بود / روزنامه نگار / کمپینی برای یادآوری یک امام / مشاور مذهبی / ش.ج / داستان ما و کدخدایی که نمی خواست فرفره بسازیم / روح توافق نامه آبجی و خسروخان

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "توت فرنگی های روی دیوار - (مجموعه داستان های کوتاه)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک