loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 300 هزار تومان
پاتوق کتاب

حضرت زینب اسوه صبر و استقامت - (سیری در زندگانی حضرت زینب کبری علیها السلام)

5 / -
like like
like like

 

کتاب «حضرت زینب(س) اسوه صبر و استقامت» که سیری کوتاه در زندگانی حضرت زینب کبری(س) به حساب می آید، ضمن بیان شمه ای از فضایل و کرامات این بانوی بزرگوار، از ولادت تا واقعه عاشورا را به اختصار مطالعه و بررسی می کند.
در ستیغ آرمان شهر، آنان که به استمرار روح عاشورا در تمامی عصرها و استحکام روح کربلا در تمامی سرزمین ها باور دارند؛ زنی از ساکنان دشت لاهوت می درخشد؛ زنی که خوشه ای از یاقوت فاطمی است. او آنقدر بلند است که در عرصه ای از تاریخ، طنین مهر مادر است و در عرصه ای، پژواکی از صلابت حیدر.
زینب(س) ستون خیمه پایداری است. آن قدر تسلیم است که دود و غبار شراره های خیمه های نیمه سوخته برایش نسیم نواز شکر دوست است، از این روست که فرمود «و ما رایت الا جمیلا».
زینب(س) در قاموس اهل معنا، حدیث مکرر استقامت و شکوه و پایمردی است. او نه تنها در عاشورای عشق، که هم چنان پامنبری آفتابی است که تا جمعه دل انگیز ظهور بر بلندای نی، آیه جهاد تلاوت می کند. بی کرانه ای است که نور نهضت حسینی را به دهلیزهای تاریک تاریخ انعکاس می دهد. ایوان بارگاه معرفت او، فراخ تر از واژه هاست. از این رو باید از دور به توصیفش پرداخت.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "حضرت زینب اسوه صبر و استقامت - (سیری در زندگانی حضرت زینب کبری علیها السلام)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک