loader-img
loader-img-2
بنر بالا - ارسال رایگان سفارشات بیش از 500 هزار تومان
پاتوق کتاب

کتاب کتاب های گردو : مارپیچ های حشرات (فنری) نشر مهرسا

5 / -
like like
like like

محصولات مرتبط

 

«کتاب های گردو» از مجموعه باشگاه مغز کودکان، مجموعه ای هدفمند است که تمرین هایی ساده و جذاب برای کودکان سه سال به بالا ارائه می دهد تا ضمن سرگرمی، بازی و رنگ آمیزی، عملکردهای مغزی آنان را نیز تقویت کند.

برای استفاده از این کتاب ها به ترتیب خاصی نیاز نیست و می توان با هر کتابی که کودک رغبت بیشتری به آن نشان می دهد، آغاز کرد. ابزار مورد استفاده، یک مداد سیاه و چند مدادرنگی است.

استمرار حل چنین تمریناتی در طول زمان، تاثیری قابل ملاحظه در بهبود و فعالسازی عملکردهای مغزی کودکان مانند توجه و تمرکز، حافظه و مهارت های بصری فضایی خواهد داشت و چه صحنه ای خوشایندتر از کودکی هوشمند که بازی می کند، می خندد و یاد می گیرد ... .

کتاب مارپیچ های حشرات، 48 مارپیچ با تصاویری از حشرات جورواجور دارد. هر کدام از حشرات در جایی از مسیرش به کمک تو نیاز دارد و تو باید با کشیدن خط از شروع مسیر تا پایان آن، راه را به او نشان بدهی. با کمک تو، زنبور عسل به کندویش خواهد رسید، پروانه راهش را به سمت گل های زیبا پیدا خواهد کرد و ... .

سعی کن همه مارپیچ ها را بدون نگاه کردن به راه حل ها حل کنی. اما اگر به راه حل ها نیاز پیدا کردی، می توانی صفحه 52 را ببینی.
اگر دوست داری بیشتر سرگرم شوی، بعد از حل کردن تمرین ها، مدادرنگی هایت را بیاور و تصویر را رنگ کن.
حتما از این کتاب خوشت میاد!

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "کتاب های گردو : مارپیچ های حشرات (فنری)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک