loader-img
loader-img-2
بالای صفحه - صعود چهل ساله 2
خرید کتاب با ارسال رایگان

امام نامه - عاشقانه های بارانی 02 (گذری در کوچه پس کوچه های جامعه کبیره)

5 / -
like like
like like

محصولات مرتبط

زیارت جامعۀ کبیره میراث امام هادی علیه السلام است. زیارتی که درس امام شناسی را در اوج خویش به ما یاد می‌دهد. این زیارت ما را، هم با جنبۀ ماورائی اهل بیت علیهم السلام آشنا کرده و هم جایگاه امام را در زندگی دنیایی ما مشخص می‌کند. این کتاب بنا دارد ما را با معارفی عمیق از این زیارت ارزشمند آشنا کند.

برخی از ویژگی‌های  کتاب امام نامه - عاشقانه های بارانی 02 (گذری در کوچه پس کوچه های جامعه کبیره)، را این گونه می‌توان برشمرد:

الف) بررسی مفاهیم عمیق دعا در فضای ادبی: زیارت جامعه در این کتاب به چند بخش تقسیم شده است. در ابتدای هر بخش متن زیارت به همراه ترجمۀ آن آمده و پس از آن محتوای زیارت در قالب عباراتی ادبی و روان شرح داده شده است. مخاطب در این قسمت احساس نمی‌کند که در برابر شرحی خشک و علمی قرار گرفته است؛ بلکه در فضایی ادبی به محتوای عمیق دعا دست پیدا می‌کند.

ب) تغییر نوع نگاه مخاطب به جایگاه امام: مخاطب پس از مطالعۀ این کتاب به دریافتی از مقام امام می‌رسد که نوع نگاه او را به جایگاه امام در عالم تغییر می‌دهد. این تغییر در نگاه، انگیزۀ او را برای تبعیت از امام دو صد چندان می‌کند؛ تبعیتی که از ارکان زیست شیعی و رشد معنوی است.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "امام نامه - عاشقانه های بارانی 02 (گذری در کوچه پس کوچه های جامعه کبیره)" می نویسد
۷ روز ضمانت بازگشت وجه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
ضمانت اصالت کالا ضمانت اصالت کالا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل
امکان تحویل در محل امکان تحویل در محل
طراحی فروشگاه اینترنتی توسط آلماتک